  • Mfr # TFP101LVF18X041TG
  • Zoro # G004546501
Width
18"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X041TG
Width
18"
Height
41"