  • Mfr # TFP101LVF18X072TG
  • Zoro # G004541759
Width
18"
Color
Track Green
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X072TG
Width
18"
Height
72"