  • Mfr # TFP101LVF15X031UN
  • Zoro # G404540888
Width
15"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X031UN
Width
15"
Height
31"