  • Mfr # TFP101LVF15X046UN
  • Zoro # G204550322
Width
15"
Color
Unfinished
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X046UN
Width
15"
Height
46"