  • Mfr # TFP101LVF15X050UN
  • Zoro # G604540947
Width
15"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X050UN
Width
15"
Height
50"