  • Mfr # TFP101LVF12X030HG
  • Zoro # G804540945
Width
12"
Color
Viridian Green
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X030HG
Width
12"
Height
30"