  • Mfr # TFP101LVF12X036HG
  • Zoro # G604544570
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Viridian Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101LVF12X036HG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
36"