  • Mfr # TFP101LVF12X067HG
  • Zoro # G104540331
Width
12"
Color
Viridian Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X067HG
Width
12"
Height
67"