  • Mfr # TFP101LVF18X078HG
  • Zoro # G704545521
Width
18"
Color
Viridian Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X078HG
Width
18"
Height
78"