  • Mfr # TFP101LVF12X048WH
  • Zoro # G204540538
Width
12"
Color
White
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X048WH
Width
12"
Height
48"