  • Mfr # TFP101LVF12X075WH
  • Zoro # G304545372
Width
12"
Color
White
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X075WH
Width
12"
Height
75"