  • Mfr # TFP101LVF12X050WR
  • Zoro # G304541701
Width
12"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X050WR
Width
12"
Height
50"