  • Mfr # TFP101LVF12X052WR
  • Zoro # G604543030
Width
12"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X052WR
Width
12"
Height
52"