  • Mfr # TFP101LVF15X064WR
  • Zoro # G804549665
Width
15"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X064WR
Width
15"
Height
64"