  • Mfr # TFP101LVF15X069WR
  • Zoro # G704540724
Width
15"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X069WR
Width
15"
Height
69"