  • Mfr # TFP101LVF15X071WR
  • Zoro # G904542146
Width
15"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X071WR
Width
15"
Height
71"