  • Mfr # TFP101LVF15X074WR
  • Zoro # G004543982
Width
15"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X074WR
Width
15"
Height
74"