  • Mfr # TFP101LVF15X075WR
  • Zoro # G604544693
Width
15"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X075WR
Width
15"
Height
75"