  • Mfr # TFP101LVF18X046WR
  • Zoro # G604549513
Width
18"
Color
Wine Red
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X046WR
Width
18"
Height
46"