  • Mfr # TFP101LVF18X073WR
  • Zoro # G304542135
Width
18"
Color
Wine Red
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X073WR
Width
18"
Height
73"