  • Mfr # TFP101LVF18X074WR
  • Zoro # G404543209
Width
18"
Color
Wine Red
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X074WR
Width
18"
Height
74"