  • Mfr # TFP102FH12X027BL
  • Zoro # G504511948
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH12X027BL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
27"