  • Mfr # TFP102FH12X038BL
  • Zoro # G804501069
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X038BL
Width
12"
Height
38"