  • Mfr # TFP102FH15X037BL
  • Zoro # G204498044
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X037BL
Width
15"
Height
37"