  • Mfr # TFP102FH15X047BL
  • Zoro # G904510251
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH15X047BL
Width
15"
Height
47"