  • Mfr # TFP102FH15X061BL
  • Zoro # G504504353
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X061BL
Width
15"
Height
61"