  • Mfr # TFP102FH18X042BL
  • Zoro # G504502007
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X042BL
Width
18"
Height
42"