  • Mfr # TFP102FH18X061BL
  • Zoro # G104502131
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X061BL
Width
18"
Height
61"