  • Mfr # TFP102FH12X038BR
  • Zoro # G604500873
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH12X038BR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
38"