  • Mfr # TFP102FH12X064BR
  • Zoro # G704510581
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH12X064BR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
64"