  • Mfr # TFP102FH12X077BR
  • Zoro # G104502032
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X077BR
Width
12"
Height
77"