  • Mfr # TFP102FH15X034BR
  • Zoro # G404494167
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH15X034BR
Width
15"
Height
34"