  • Mfr # TFP102FH18X038BR
  • Zoro # G404496895
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X038BR
Width
18"
Height
38"