  • Mfr # TFP102FH12X028LP
  • Zoro # G104514110
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X028LP
Width
12"
Height
28"