  • Mfr # TFP102FH12X033LP
  • Zoro # G404494877
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X033LP
Width
12"
Height
33"