  • Mfr # TFP102FH12X057LP
  • Zoro # G504501864
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X057LP
Width
12"
Height
57"