  • Mfr # TFP102FH15X047LP
  • Zoro # G104510921
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X047LP
Width
15"
Height
47"