  • Mfr # TFP102FH18X041LP
  • Zoro # G904500979
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Features
Z-Bar
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X041LP
Width
18"
Height
41"