  • Mfr # TFP102FH18X072LP
  • Zoro # G204492233
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X072LP
Width
18"
Height
72"