  • Mfr # TFP102FH15X059MG
  • Zoro # G004501982
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X059MG
Width
15"
Height
59"