  • Mfr # TFP102FH18X028MG
  • Zoro # G604509753
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH18X028MG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
28"