  • Mfr # TFP102FH18X064MG
  • Zoro # G204506152
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X064MG
Width
18"
Height
64"