  • Mfr # TFP102FH12X080SB
  • Zoro # G104507013
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X080SB
Width
12"
Height
80"