  • Mfr # TFP102FH15X032SB
  • Zoro # G904493417
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH15X032SB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
32"