  • Mfr # TFP102FH18X028SB
  • Zoro # G404510065
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X028SB
Width
18"
Height
28"