  • Mfr # TFP102FH18X044SB
  • Zoro # G804504985
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X044SB
Width
18"
Height
44"