  • Mfr # TFP102FH12X038MR
  • Zoro # G604501856
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X038MR
Width
12"
Height
38"