  • Mfr # TFP102FH12X064MR
  • Zoro # G604511176
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X064MR
Width
12"
Height
64"