  • Mfr # TFP102FH15X035MR
  • Zoro # G804496037
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH15X035MR
Width
15"
Height
35"