  • Mfr # TFP102FH15X065MR
  • Zoro # G404509885
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X065MR
Width
15"
Height
65"